Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Винагорода за успіх - стипендія Президента України
08.11.2015, 12:07

5 листопада у Київській політехніці відбулося вручення стипендій Президента України, лауреатами якої є переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.Стипедію Президента України було вручено учневі 11-А класу ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка Тімохіну Олексію.
Розмір стипендії, яка виплачується протягом 12 місяців, визначає Кабінет Міністрів України. Цьогоріч вона становить 1243 гривні.

Талановиту молодь з отриманням фінансової винагороди за навчання привітали директор НЦ «МАНУ» Оксен ЛІСОВИЙ, проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) НТУУ «КПІ», доктор технічних наук, професор Олексій НОВІКОВ; завідувач сектору організації конкурсів і подій Інституту модернізації освіти Тетяна ГІНЕТОВА.

Обдароване юнацтво вітали не тільки словами. Український гурт «Хорея Козацька» заграв музику України різних епох і заспівав пісні, написані січовими стрільцями, поетами і літописцями.

Сподіваємося, що кошти, зароблені власним розумом, молодим ерудитам ОЛЕКСІЄМ стануть у пригоді на шляху в дорослу науку.

ОЛЕКСІЄЧКУ, ми,твоя шкільна родина,бажаємо нових щасливих, успішних і захоплюючих життєвих доріг та наукових відкриттів!

Нехай кожен твій день буде осяяний високим злетом душі.

Прес-центр школи

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 913
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018