Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Вітання директору школи №29
08.01.2016, 12:20

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи школи

Летять роки, приходять нові учні, вчителі, але школа для кожного з нас – це частина нашого життя, де ми вчилися новому, отримували знання, перший раз закохувалися і перший раз розчаровувалися, дружили і вчилися бути чесними. Школа – це життя… Життя, в якій головною дійовою особою завжди буде Директор. Директор школи.
Кожна школа, кожен педагогічний колектив має прагнути до самовдосконалення. Час не стоїть на місці, разом з ним змінюються вимоги до освіти, з’являються нові стандарти навчання, сучасне обладнання. І для того, щоб все це працювало та примножувалось, необхідний керівник, який чітко розуміє завдання, поставлене перед ним, котрий здатний вивести школу на більш високий рівень. Таким керівником, енергійним, творчим, цілеспрямованим є наш директор Грицюк Лариса Анатоліївна.

 


Умілий організатор, компетентний керівник. Про її професіоналізм знають не лише в місті, а й далеко за його межами. Згуртований педагогічний колектив, який працює у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29, завжди готовий з радістю підтримати інноваційні ідеї свого директора. Під керівництвом Лариси Анатоліївни впевнено крокує до нових звершень.
Вимоглива до себе і до оточуючих, завжди тримає руку на пульсі шкільних справ, може кожного зрозуміти, прийняти, пробачити і завжди готова простягнути руку допомоги як учням і батькам, так і вчителям. А за чарівною посмішкою іменинниці приховано твердість характеру, силу слова та міцність духу.

 


За відповідальне творче ставлення до професійної діяльності, активну життєву позицію, створення належних умов для навчання, розвитку та виховання учнів, відданості педагогічній професії, Грицюк Лариса Анатоліївна нагороджувалася грамотами управління освіти Миколаївської міської ради, обласної ради, Міністерства освіти та науки України.
У січні Лариса Анатоліївна святкує свій 55-річний ювілей. Вчителі, учні, техпрацівники та батьки школи щиро бажають Ларисі Анатоліївні міцного здоров’я, незгасаючої мудрості, творчих успіхів у праці, сімейного тепла, благополуччя і особистого щастя.

 

 

 

 

Директоре! Учителю! Колего!
Сьогодні ми бажаєм щиро Вам
Ще літ та й літ під Долі оберегом.
І хай тала́нить думам і словам.
Хай сіється розумне, добре, вічне
І в юних душах щедро пророста
І мрія Ваша, й праця титанічна
І Ваш талант, і Ваша доброта!

 

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи школи

 


 

 


Додав: надія |
Переглядів: 965
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018