Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Вивчаємо англійську з задоволенням (ЗОШ №25)
21.06.2016, 13:27

У Миколаївській загальноосвітній школі №25 працював мовний табір «English Bridge». Його вихованцями стали 22 учні з 3 по 6 класи.

Мета - практичне застосування школярами знань з англійської мови, отриманих протягом навчального року. Діти спілкувалися іноземною мовою та застосовували її у різних формах діяльності. Заняття проводилися переважно на свіжому повітрі, в ігровій формі, з використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Діти мали змогу переглянути фільми, казки, мультфільми англійською мовою, вивчити англійські пісні та скоромовки, вільно спілкуватися англійською мовою під час міні-проектів, конкурсів, спортивних змагань, веселого пікніку, екскурсії до краєзнавчого музею. Кожен день мав певну тематику, був цікавим та пізнавальним.

Останній день роботи мовного табору, був надзвичайно насиченим: діти показали підготовлену ними театралізовану виставу «Cinderella» та ігрову програму для вихованців підшефного ДНЗ №85 «Світлячок», підвели підсумки роботи і отримали грамоти та заохочувальні призи.

Прощання, але жодного невдоволеного – посмішки вдячності, щастя та задоволення власними досягненнями! Хтось знайшов цього літа найкращих друзів, хтось відкрив у собі нові таланти, а хтось просто отримав масу задоволення. Спільне у наших вихованців одне – ніхто не вийшов з цих стін байдужим!

Позитивні відгуки батьків та учнів про роботу мовного табору «English Bridge» свідчать про те, що діти набули навичок усного мовлення, непомітно подолали мовний бар'єр, вдало поєднали навчання і відпочинок, отримали мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови.

Федчак Л.В., заступник директора з виховної роботи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1133
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018