Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Волонтери щастя
15.09.2015, 09:40
Оповідання про те, як діти й дорослі вирішили допомогти своїй школі та своїй країні


Крок перший Всім дітям Миколаївського муніципального колегіуму
ім. В.Д. Чайки було запропоновано на День знань замість квітів для вчителів принести продукти харчування та засоби гігієни для бійців АТО. Серед переліченого були: носки, серветки, станки й піна для гоління, шампуні, гелі для душа, мило, зубні щітки та пасти, кава, чай, печиво, цукерки, ліки, книги. Все це протягом десяти днів збиралося у волонтерському ценрі колегіуму. Продукти й засоби гігієни спочатку треба було розібрати по категоріях, а потім розкласти у окремі пакети. На це достатньо важке діло відгукнулись учні 9 класу Клименко Юрій, Жевнер Олександра, Козарецька Ольга, Восканова Марія, Сімішина Марія, Загребельна Анастасія.

За дев’ять днів сумлінної праці шість школярів укомплектували 150 посилок для бійців. Як і у травні, коли їздили на Ченгар, так і зараз, акція мала за мету: один боєць – одна посилка. Діти зібрали не гуманітарний груз, вони зібрали подарунки для своїх героїв-захисників. Деякі батьки приносили гроші, на які ми придбали 5 навігаторів для розвідників.

Крок другий Колектив колегіуму не тільки збирає пакунки: волонтери зі складу вчителів відвозять їх у зону АТО і особисто роздають бійцям. Це було б неможливим без співпраці з Громадською організацією : «Николаевский областной союз ветеранов и участников антитеррористической операции». Так куратором поїздки був заступник голови Спілки підполковник О.В. Жолудь, а транспорт та необхідні бійцям речі надав депутат областної ради Дмитро Фалько, який добровільно призвався по мобілізації і є активним членом Спілки щодо надання допомоги ветеранам і учасникам АТО, він у минулому – учень колегіуму. Саме Дмитро весь шлях до зони АТО був за кермом машини, що везла такий необхідний для бійців груз – подарунки від дітей й учителів.

Крок третій За підтримки директора колегіуму С.М. Січка у шлях від колегіуму відправилися заступник директора О.М. Денисенко і вчитель початкової школи Н.М. Шлапак, від організації – підполковник О.В. Жолудь, журналист Нис-тв Олексій й депутат обласної ради Дмитро Фалько. Команда відвідала декілька військових частин та блокпостів у зоні АТО, роздаючи подарунки всім бійцям, що були зустріті по дорозі. Немає слів, щоб описати радість в очах бійців, коли на черговому блокпості вчителька другого класу, простягаючи пакунок з подарунками, говорила хлопцям слова підтримки й захоплення…

Важливо те, що коли ми відїзджали з чергової бойової точки, услід нам дивилися щасливі очі хлопців, на долю яких випали випробування, зрозуміти які людина, що там не була, не зможе ніколи… Пам’ятайте, любі колежани, кожен з вас може стати волонтером щастя. Будьте уважні до тих, хто повертається. Спасибі всім, хто допоміг!!!

Додав: Electronik |
Переглядів: 932
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018