Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Заходи до Дня захисника України в ЗОШ №28
17.10.2015, 18:38

З 12 по 16 жовтня в Миколаївській ЗОШ № 28 відбулися заходи, присвячені Дню захисника Вітчизни та пам’яті українського козацтва. Тиждень національно-патріотичного виховання розпочався з інформування: «Знай і поважай Герб, Прапор і Гімн своєї Батьківщини». У бібліотеці діяла виставка: «Історія українського козацтва». Класні керівники провели тематичні виховні години «Україна від козацьких часів до сьогодення», що сприяло формуванню національної свідомості учнів,вихованню шанобливого ставлення до власної історії.
16 жовтня учні 5-х класів взяли участь у конкурсі «Ой ви, козачата», який мав на меті поглибити знання дітей про традиції й звичаї козаків; виховувати почуття колективізму, взаємодопомоги; спонукати до наслідування кращих козацьких рис (відваги, мужності, безмежного патріотизму, добродушності, безкорисності, товариськості); виховувати любов до України, бажання стати завжди на її захист.

Під час заходу учні проявили свої розумові, творчі та фізичні здібності. Школярі впевнено подолали 9 порогів конкурсу та довели, що козацькому роду нема переводу.На завершення конкурсу діти написали листи воїнам, які, наче славні козаки, захищають нашу Батьківщину.Протягом тижня учні початкових класів брали участь у фотоконкурсі «Мій тато служив у війську», результатом якого став випуск фотокниги, яку учні подарували шкільному музею Бойової слави. Учні 5-11-х класів готували фотоколажі на тему «Врятуй солдатську долю від забуття», які також було передано шкільному музею.

Таким чином всі учні школи були задіяні в заходах, присвячених Дню захисника Вітчизни і змогли показати своє знання історії та українських національних традицій, проявити свої творчі здібності.

Прес-центр школи


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 975
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018