Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Заняття міської школи педагогічної майстерності на базі Академії дитячої творчості
27.11.2015, 17:55

У Миколаївській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментальному навчальному закладі всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» пройшло заняття школи педагогічної майстерності «Особливості уроку літературного читання в початкових класах», в якому взяли участь методист початкової освіти НМЦ О.Г. Ватульова та вчителі початкових класів міських шкіл.

Основною метою заняття було визначення на практиці сутності змін у навчальній програмі предмета «Літературне читання», переосмислення пріоритетів у змісті літературної освіти. 

Учителі початкових класів МСШ «Академія дитячої творчості» показали відкриті уроки у 2 класі (учитель Калугіна Т.В.) та 4 класі (Лаврентьєва І.В.), де подали модель системи навчання читання і повноцінного сприйняття художнього твору як мистецтва слова, що включає розвиток спостережливості, творчої уяви, чуття поетичного слова, здатності сприймати звукові, словесні образи, емоційно реагувати на художнє слово, співпереживати, творити.

За підсумками заняття відбувся педагогічний діалог між вчителями щодо оновлення змісту літературного читання у контексті компетентнісного підходу. З досвідом роботи щодо методики формування у молодших школярів читацької компетентності в умовах спеціалізованого закладу художньо-естетичного профілю виступила Вербицька С.М., заступник директора з НВР МСШ «Академія дитячої творчості».

Науково-методична рада школи


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 959
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018