Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Заняття обласної творчої лабораторії розвитку початкової освіти в ЗОШ №32
03.03.2016, 12:10

На базі нашої школи відбулося заняття для вчителів початкових класів області з теми « Вплив контролю та оцінювання навальних досягнень учнів початкових класів на формування предметних компетентностей на уроках основ здоров’я та фізичної культури». З візитною карткою школи та досвідом роботи  присутніх познайомила директор  Л.В.Кривоногова.  Методист лабораторії методики дошкільної та початкової освіти  МОІППО І.О.Трубнікова  розповіла про сучасні вимоги до проведення уроків основ здоров’я в початкових класах.

Педагоги із задоволенням відвідали урок фізичної культури, проведений учителем вищої категорії Вітковською О.Д. у 2а кл  у рамках модуля «Школа активного відпочинку» з використанням здоров’язбережувальних технологій.

Цікаво та пізнавально пройшов  урок основ здоров’я у 4 кл «Реклама. Вплив реклами на рішення і поведінку людей», проведений учителем вищої

категорії Чумак Т.С., на якому четвертокласники не лише навчилися відрізняти види реклам, а й презентували власні.

Після обговорення уроків Олена Данилівна поділилася досвідом роботи з теми « Формування здоров’язбережувальних компетенцій учнів на уроках у початкових класах». А закінчилося заняття обговоренням за круглим столом проблем контролю та оцінювання навчальних досягнень молодших школярів та  визначено шляхи їх вирішення. День був дуже насиченим, але всі отримали не лише практичні рекомендації, а й гарний настрій.

Кривоногова Л.В. 

Додав: kolinko |
Переглядів: 813
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018