Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Жива розмова сердець у ЗОШ № 52
01.04.2016, 17:18

 метою посилення інформаційної роботи, спрямованої на роз’яснення громадської важливості збереження незалежності, цілісності та суверенності Української держави, формування позитивного іміджу Збройних сил України 30 березня 2016 року учні 5-6 класів під керівництвом класних керівників Малиновської Н.В, Мусініної К.М., Крісанової Т.В., Амбросімової Н.В. зустрілися з  молодшим сержантом Боярином Романом Олександровичем, командиром мінометного розрахунку, заступником командира взводу мінометної батареї батальйону «Фенікс» 79-ої аеромобільної бригади.

У ході зустрічі діти дізналися про реалії військових буднів, про те, як організовано побут вояків, про умови несення військової служби. Роман Олександрович наголосив на тому, що умови несення служби доволі часто бувають жорсткими: доводилося ночувати серед поля при низьких температурах повітря, жити в польових умовах в укриттях , рити для захисту окопи від зброї противників, обходитися без найнеобхідніших речей, але все це загартовує і бойовий дух, і силу волі,  вчить витривалості і долати перепони. Із захопленням діти слухали інформацію про види зброї та способи нанесення ударів  по противнику, що були підкріплені відеофрагментами військової служби, кожен з яких закінчувався патріотичними зверненнями : «Слава Україні!»

Із розповіді командира учні дізналися, що пішов він на війну добровольцем. Виконував військовий обов’язок з серпня 2014 до листопада 2015 року. Причиною завершення служби стала контузія із подальшою інвалідністю. Географією служби слід вважати: Новосьоловку – Широкіне – Гранітне – Староградівку. Серед численних військових операцій Роман Олександрович особливо згадує  події, коли під Маріуполем градами вбило 29 мирних жителів, а їхній батальйон за допомогою гаубічної батареї  зруйнував систему градів. Тим самим  припинилися  обстріли мирного населення в Маріуполі. На питання учнів, якими  результатами діяльності свого батальйону Ви б могли пишатися,  Роман Олександрович зазначив: «26 квітня – знищили 50 одиниць бронетехніки сепаратистів. А завдяки злагодженій роботі всього батальйону, професійному військовому мінометному розрахунку вдалося врятувати  взвод піхоти».

У своєму  виступі командир взводу наголосив, що на війні найважливішим якостями воїна є відчуття братерського плеча, добровільне  бажання захищати кордони України, взаємодопомога і підтримка і обов’язково почуття гумору. Роман Олександрович поділився з присутніми військовою мудрістю : «Піт артилериста економить кров піхотинця».

На згадку про теплу та щиру зустріч школярі залишили невеликий подарунок, а разом із ним теплоту своїх сердець та захоплення героїзмом та мужністю  цього відчайдушного воїна.

Прес-центр школи
 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 859
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018