Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Знані в Європі: учні гімназії №3 побували у Польщі
02.10.2015, 16:29

http://www.korabelov.info/

У січні цього року гімназія підписала угоду про співпрацю з Вищою школою Бізнесу у Домброві Горнічей (Польща). Наприкінці вересня 2015 року 
в рамках проекту «Польсько-український обмін молоддю» 70 його учасників з десяти шкіл різних регіонів України відправилися у тижневу подорож до Польщі. Миколаївську область представляла команда нашої гімназії: п'ять одинадцятикласників та керівник - практичний психолог Склярук О.В.

02103

Освітній проект-подорож передбачав уроки географії у практиці (екскурсії країною, що приймає), семінар «Культура нашого регіону» (усі делегації презентували свою малу батьківщину), творчі майстерні із артистами, художниками, фахівцями у галузі інформаційних технологій та спортивні заходи. Під гаслом «Комунікація понад бар'єрами – польська й українська молодь розмовляє спільною мовою» щодня проходили тригодинні заняття, які дозволили учням вивчити основи «мови сусіда».

02102

І результатом спільної діяльності учасників проекту став концерт молоді Польщі й України, глядачами якого були місцеві жителі, представники громадських організацій та ЗМІ.

02105

Безрученко Дар'я - учасниця проекту, учениця 11-А класу, ділиться враженнями:

«Мене вразила подорож: екскурсія до справжньої вугільної копальні у Забже (на глибині шахти нам заклало вуха, а величезна машина для буріння змусила затамувати подих) та похід до Бендзинського замку (відреставрованої середньовічної фортеці).

02106

Але, звичайно, найзахоплюючим враженням для нас стала поїздка до Кракова – міста королів, міста з багатою, бентежливою, інтригуючою історією. Краків – то окрема історія – про місто Дракона на березі Вісли можна говорити без упину.

02104

Між екскурсіями ми не марнували часу: співали, танцювали, брали інтерв'ю, ділилися з поляками українськими звичаями та традиціями, а наші хлопці блискуче відстоювали нашу честь на футбольному полі.

Тиждень проминув як один день, і ось вже ми на прощальному концерті єднання народів. З посмішкою дивимося інсценівку гоголівських «Вечорів на хуторі біля Диканьки» польською мовою й невтомно демонструємо свої таланти.

Ще день – і ми вдома. Назад до Миколаєва, до рідної домівки й гімназії. Час повертатися до навчання, розмальовуючи осінні будні яскравими спогадами про нашу чарівну подорож.»

ЗДВР, Колесніченко Н.Ф.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 965
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018