Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Зупинка під назвою «Життя» - круглий стіл в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки
08.12.2015, 14:52
Круглий стіл у читальному залі шкільної бібліотеки муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки зібрав учнів 9-10 класів для обговорення проблеми з попередження торгівлі людьми. Старшокласники розповіли про історію виникнення рабства, його причини, наголосили, що, хоча рабство тепер вважається пережитком далекого минулого, але на 2015 рік у світі більше рабів ніж було у 1800 році, коли работоргівля була законною. Юні статисти привела данні, які країни найбільш неблагополучні в плані постачання рабів. На жаль, серед них фігурує і Україна. Основною причиною цього є важкий економічний стан України, низький життєвий рівень та правова культура громадян України. Також вони вказали, в яких країнах є найбільший попит на рабів; це, як правило, заможні країни західної Європи та США.
На питання «Які категорії людей частіше попадають у рабство?» і «Як уникнути подібної небезпеки дала ґрунтовну відповідь практичний психолог колегіуму Гіштимулт Тетяна Іванівна. Вона вказала, що найбільше ризикують попасти у рабство молоді дівчата та жінки.
Сподіваємося, що захід змусив учнів задуматися про своє майбутнє, сприяв формуванню в учнів вмінь ставити пріоритети у власному Житті, бути впевненим у своїх діях, вмінню сказати «ні» у складній життєвій ситуації.
Прес-центр колегіумуДодав: Electronik |
Переглядів: 810
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018