Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Зустріч педагогічного колективу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки з мером міста Олександром Сєнкевичем
07.04.2016, 14:36
Це була незвичайна зустріч. Не дивлячись на те, що в гості приїхав сам мер, атмосфера зустрічі була родинною. Відверто та зрозуміло мер розповів про проблеми, перспективи та досягнення. Нам важливо було почути, що є певні зрушення щодо розвитку нашого рідного краю. Старі підходи до системи керівництва містом, контролю за розподілом бюджету не приведуть до очікуваних змін. Олександр Федорович підкреслив важливість застосування IT-технологій для розвитку сучасного успішного міста.
Мер зазначив, що кожен городянин може внести свій внесок у розквіт рідного Миколаєва. Так на пропозицію вчителів щодо бігбордів, на яких буде зображено переможців Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, змагань, картини відомих художників, Олександр Федорович відповів, що все в наших руках і він чекає макети, які найближчим часом будуть розміщено на вулицях міста. Піднімалось питання щодо створення центру для обдарованих дітей, питання підтримки шкіл та інші.
Дуже приємне і тепле враження залишилось від цієї зустрічі. Колектив зрозумів, що покращення дійсно мають місце. Шановний Олександр Федорович, ми завжди ради бачить вас в стінах вашої рідної школи.

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 941
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018