Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Зустріч з працівниками МНС у ЗОШ № 52
12.12.2015, 17:20

Найцінніше в світі – це людське життя. І кожна людина повинна вміти піклуватися і про безпеку оточуючих, і про власний безпечний спосіб життя.

З метою удосконалення теоретичних знань у сфері безпеки життєдіяльності, спрямованих на формування безпечної поведінки дітей у надзвичайних ситуаціях різного характеру 10 грудня 2015 року  в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 52 працівники МНС провели профілактичну бесіду «Запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, отруєнь хімічними речовинами, правила поведінки на льоду, при виявленні вибухонебезпечних предметів, при користуванням побутовим газом та інших надзвичайних подій», зі школярами 7-11 класів,  аби ознайомити учнів про ймовірну небезпеку, яка їх може очікувати, та як від неї уберегтися.

Кожен учень мав змогу переглянути цікаві відеофільми, ознайомитись з приладами, з якими працюють працівники, приміряти на себе форму, жилет та казку. Інструктори дали можливість учням спробувати себе в ролі працівника МНС. Після зустрічі у дітей виникло бажання поспілкуватись особисто з кожним та зробити спільне фото.

Прес - центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 932
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018