Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Зустріч за круглим столом у гімназії №41
13.10.2015, 19:34

Щоб повірити у добро, потрібно почати робити його.
Лев  Миколайович Толстой

Уся наша гімназія завмерла від хвилювання в очікуванні незвичайних гостей. До нас завітали представники швейцарських фірм «Galenica» i «Galexis», які минулого навчального року подарували нашій гімназії ноутбуки, комп’ютери. Завдяки цьому у вересні ми змогли відкрити новий кабінет інформатики. У день зустрічі члени самоврядування  8- 11 класів  у мажорному настрої зібралися за круглим столом у кабінеті інформатики, поглядаючи на годинник.

Неможливо передати захоплення, коли ти можеш поставити запитання іноземною мовою та зрозуміти відповідь на нього

Нас це надихнуло на подальше вивчення англійської та німецької мов, адже переконалися, наскільки важливо у наш час людям з різних країн з різною культурою, традиціями та мовою розуміти один одного. Зустріч почалась із виступу  президента гімназії Юлії Русяновської, яка розповіла про наше гімназійне життя. Її розповідь доповнила міністр благодійності та милосердя  Катерина Коханенко,  яка відзначила, що гімназисти  є ініціаторами і учасниками багатьох благодійних заходів. Члени самоврядування говорили про роль комп’ютерів у нашому житті, отримали відповіді на свої запитання про систему навчання у Швейцарії, які розкриваються перед молоддю після закінчення школи, про те, як швейцарські діти проводять своє дозвілля.

Гості розповіли про діяльність свого благодійного фонду, поділилися враженнями від нашого міста. Потім  до нас приєдналася вчитель трудового навчання Кульчицька Тетяна Іванівна, якій вдалося познайомити гостей із національним колоритом, провівши для них майстер-клас з  виготовлення  мотанки-зайчика.  Гості із захопленням приступили до роботи, тим паче, що у процесі виготовлення мотанки можна було загадати бажання, яке обов’язково здійсниться. Непомітно сплинув час,  і на завершення нашої зустрічі директор гімназії Масюта Людмила Юріївна подарувала нашим гостям ілюстровану книгу про рідне місто Миколаїв, а також ляльки – мотанки «Берегині»

На пам'ять про цей день у нас залишиться безліч яскравих вражень, колективне фото та  очікування наступної зустрічі.

Дуже радісно, що за цим круглим столом ми знайшли  нових друзів гімназії!

Учениця 11 класу Миколаївської гімназії №41 ,
Безушко Єлизавета

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 870
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018