Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Звіт директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 імені Кривоносова С.С.
13.06.2016, 13:20

 У Миколаївській ЗОШ № 32 відбувся звіт директора школи Кривоногової Л.В. про свою діяльність протягом 2015-2016 н.р.  На заході були присутні представники  педагогічного колективу, батьківського комітету, учнівського врядування й громадськості.

Людмила Володимирівна поділилася з присутніми успіхами учнів та вчителів, зміцненням матеріально – технічної бази школи та її благоустроєм. Подякувала за тісну співпрацю батьківському комітетові школи, педагогам та активу учнівського врядування. Голова профспілкового комітету Соловйова О.Є. зауважила, що профспілковий комітет співпрацює з адміністрацією навчального закладу. Керівник продовжує преміювати вчителів, учні яких стали призерами міських олімпіад, вміє знаходити компроміс з педагогами, батьками та учнями, дослухається до різних думок колег, вміє відмічати позитивні особливості кожного працівника школи.

Представник від батьківського комітету школи Шахміна Валентина Миколаївна  висловила подяку директорові школи від імені батьків за вміння допомогти та підтримати, долучитися до дитячих проблем.

Президент школи Шадрін Захар зазначив, що органи шкільного самоуправління працюють у постійній тісній взаємодії з адміністрацією закладу.

Депутат Миколаївської міської ради Панченко Ф.Б. відмітив, що постійно співпрацює із адміністрацією закладу й надалі продовжить цю роботу та виділив 50000 гривень з депутатських коштів для заміни старих вікон на нові.

Представник управління освіти Горобець С.А. позитивно оцінив результати діяльності закладу, відмітив тісну співпрацю педагогічного колективу з батьками та учнівським самоврядуванням, про що засвідчив лист-подяка батьків до управління освіти, з яким ознайомив присутніх Сергій Анатолійович та порекомендував і надалі зміцнювати матеріально – технічну базу школи.

Одноголосно було ухвалено рішення: оцінити діяльність директора закладу «задовільно з заохоченням».

Рада школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 953
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018