Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Звіт директора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Полоскова М.А. за 2015-2016 н.р.
11.06.2016, 16:23

Закінчився навчальний рік, тому звітна конференція директора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Полоскова М.А. вже стала традиційною. Це час підведення певних підсумків у роботі колективу школи, учнів й директора. 

9 червня 2016 року в актовій залі школи відбувся щорічний  звіт  директора про роботу закладу за 2015-2016 навчальний рік. Були присутні представники батьківських комітетів класів та педагогічний колектив школи. 

Микола Анатолійович розказав про цьогорічні здобутки учнівського та вчительського колективів, проаналізував стан охоплення навчанням дітей шкільного віку, рівень навчальних досягнень учнів, ефективність упровадження інновацій у закладі, продовження навчання випускниками 9 класу, підкреслив продуктивність роботи вчителів класів ЗПР, звернув увагу на організацію різних форм позаурочної навчально-виховної діяльності в школі, роботи щодо збереження та зміцнення здоров’я учнів і вчителів, про господарські роботи, що були проведені цього року, перспективи зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази закладу. Директор подякував батькам за допомогу, розповів про шкільні плани на майбутнє.

Вчителі та батьки долучилися до обговорення доповіді, вносили пропозиції щодо підвищення ефективності роботи школи. Створена позитивна атмосфера конференції стала підтвердженням того, що в школі працює справжній колектив однодумців, метою якого є розвиток пізнавальної  та творчої активності учнів. 

За підсумками роботи адміністрації, вчительського складу та визнанням батьківської громадськості робота керівника закладу за 2015-2016 навчальний рік була визнана задовільною.

Рада школи

DSCF2359.JPG

Додав: kolinko |
Переглядів: 1098
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018