Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Звіт директора ЗОШ №15
26.06.2016, 17:04

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 відбувся звіт директора Копійки Оксани Григорівни про результати роботи педагогічного колективу  школи за 2015 – 2016 н.р. На звіті були присутні представники батьківських комітетів, громадськості, педагогічний колектив та учні школи.

Оксана Григорівна подала ґрунтовний аналіз роботи педагогічного колективу щодо організації навчально-виховного процесу у 2015-2016 н.р., звернувши увагу на склад учнівського та педагогічного колективів, навчальні досягнення учнів,  результативність участі школярів у предметних олімпіадах, інтелектуальних,  творчих та спортивних конкурсах, досягнення педагогів, психолого-педагогічний супровід навчально-виховного процесу, соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів, безпеку життєдіяльності               в закладі, покращення матеріально-технічної бази школи.

У цьому навчальному році педагогічному колективу є чим пишатися: за підсумками ІІ етапу предметних олімпіад школа посіла 13 місце серед загальноосвітніх закладів міста та 4 місце серед шкіл Центрального району; маємо 228 (59,5%) призерів Всеукраїнських інтелектуальних та творчих конкурсів.    

Директор школи подякувала батькам за допомогу, яку вони надають школі, створюючи належні умови для успішного перебування дітей у закладі і для повноцінного його функціонування. Найактивнішим батькам було вручено подяки.

Слова подяки  на адресу директора  та педагогічного колективу школи  пролунали від вчителів, батьків, громадськості. Позитивно оцінила результати діяльності закладу  у 2015 – 2016 н.р. і начальник відділу координації діяльності ЗНЗ управління освіти Миколаївської міської ради Макаренко Наталія Степанівна.

За результатами голосування  було ухвалено рішення: діяльність директора Миколаївської загальноосвітньої школи №15  Копійки Оксани Григорівни щодо роботи  у 2015 – 2016 н.р. визнати задовільною з заохоченням. 

Рада школи


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1300
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018