Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Звіт директора ЗОШ №19 перед громадськістю
15.06.2016, 13:01

Навчальний рік насправді завершується не святом Останнього дзвоника чи державною підсумковою атестацією, а підведенням підсумків цього року. Саме тоді приходить розуміння, скільки всього було зроблено, і скільки ще можна буде зробити в наступному навчальному році.

Традиційно такі підсумки підводить директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 19 Олексій Олексійович Ільїн під час звіту перед громадськістю.

Цього року звіт відбувся в актовій залі нашої школи. На звіті були присутні представники батьківських комітетів класів та педагогічний колектив школи. Всього 107 чоловік.

Олексій Олексійович доповів  про результативність навчання у 2015/2016 н.р., досягнення учнів у предметних олімпіадах, в інтелектуальних, спортивних, військово-патріотичних змаганнях та конкурсах. Повідомив про зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази закладу, а також окреслив цілі та завдання на наступний навчальний рік.

Слова подяки пролунали на адресу директора школи від президента ШУР Гросман Катерини, учасниці  IV  етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з історії Сотникової  Анни, вчителя української мови і літератури Поддубняк В.В., мами випускника - Чернюк А.В.

За підсумками роботи адміністрації, вчительського складу та визнанням батьківської громадськості робота керівника закладу за 2015-2016 навчальний рік була визнана задовільною.

Рада школи

d2.jpg

Додав: kolinko |
Переглядів: 1301
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018