Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Звіт директора ЗОШ №50 ім. Г.Л. Дівіної
11.06.2016, 16:41

«Той день, коли Ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин», - вважають О. Дж. Сімпсон та педагогічний колектив Миколаївської ЗОШ №50. Тому саме акмеологічний підхід до навчання та виховання учнів визначено в школі пріоритетним.

 Звітуючи перед громадськістю про результати власної діяльності та діяльності педагогічного колективу, директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №50 Дячук В.І. окреслила присутнім досягнення педагогічного колективу у забезпеченні рівня Державних стандартів освіти учнів початкової, основної та старшої школи за підсумками 2015-2016 н.р.,  результативність роботи з обдарованими учнями; доповіла про створення умов для забезпечення варіативності навчання учнів, впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес; зупинилась на особливостях організації різних форм позаурочної діяльності учнів, виховної діяльності педагогічного колективу; подякувала батькам та громадськості за підтримку у зміцненні та модернізації матеріально-технічного забезпечення школи тощо.

Перед присутніми виступили команда спортсменів школи, шкільна агітбригада, які нагадали батькам про їх роль у формуванні здорового способу життя дітей та поділились своїми здобутками. Гостей схвилювала презентація учнем 10 класу Сверловичем Максимом авторської пісні, присвяченої рідній Україні.

Присутні подякували директору школи Дячук В.І. за створення умов для підвищення вчителями професійної майстерності., підтримку обдарованої молоді, високий рівень ефективності навчально-виховного процесу в школі, ефективну діяльність з підвищення рейтингу школи серед загальноосвітніх навчальних закладів міста. Помічник депутата Євтушенка В.В. Мартинюк Н.С. відмітила у своєму виступі плідну співпрацю директора школи з міською громадою з питань патріотичного виховання учнів школи. Викладачі кафедри загальної та вікової психології МНУ ім. В.О. Сухомлинського Прасол Д.В., Литвиненко І.С., Чугуєва І.Є. високо оцінили професіоналізм директора школи Дячук В.І.,  відзначили позитивну  роботу  директора в інноваційної діяльності навчального закладу, ефективну співпрацю з питання реалізації угоди  з університетом, проведенні спільних семінарів, тренінгів для учнів та учителів, забезпечення умов для ефективної наукової діяльності студентів університету, відмітили високий методичний рівень педагогічного колективу школи.

Робота директора школи одноголосно визнана як задовільна.

Рада щколи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1078
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018