Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

203-та річниця Великого Кобзаря у ЗОШ №57
11.03.2017, 17:33

203-та річниця Великого Кобзаря у Миколаївській школі №57 імені Тараса Григоровича Шевченка - привід для учнів, педагогів та батьків заявити про свій патріотизм: тут все проникло любов'ю до України, повагою і пошаною до Великого Кобзаря

З 1 березня у навчальному закладі почалися «Тарасові березини» - художньо-мистецькі заходи, присвячені 203-річниці від дня народження Тараса Шевченка. Їх завершило 10 березня літературно-музичним святом «Ми Шевченка славити будемо і ніколи не забудемо».

У своїй любові до українського слова визнавалися учні всіх класів школи: щиро, просто. Кожен захід проходив у великій актовій залі. Було дуже приємно бачити, що поряд з учнями на заході їх батьки, бабусі, дідусі. Обличчя батьків - молоді, що випромінюють позитив, приязнь, відкритість. Серед них чимало колишніх випускників, які самі закінчували 57-ю школу.

На перервах діти весь тиждень читали Кобзаря не лише українською мовою, але на тій мові, якою вони розмовляють вдома з батьками - на мові своєї національності- читались російською, англійською, польською, азербайджанською, німецькою і не тільки. А біля радіорубки під «карооке» діти виконували пісні на слова Шевченка.

У школі пройшов день ілюстратора. Діти відтворювали сторінки Шевченкового «Кобзаря». Учні самі підготували (кожен клас) відеоматеріали. Це відео-інтерв'ю, взяті у батьків, бабусь, дідусів про те, хто для мене Тарас Шевченко.

Десять днів, насичених захоплюючими заходами…Тарас ще більше здружив нашу шкільну родину. Завершальний акорд «Тарасових березин» -п'ятниця, 10 березня. Його відкрив великий хор школи - вийшов на сцену актового залу наш педагогічний колектив, старшокласники і найменші - першокласники. Підготував концертні номери і малий чоловічий хор (вчителі-чоловіки і хлопці-старшокласники). У супроводі бандуристів і заступників директора Малахова А.А., Гончаренко В.Ф. і вчителя інформатики Бойко А.М. переспівано Шевченкового «Бандуристе, орле сизий».

Ніхто не стримував емоцій, здавалося, навіть в повітрі, а не тільки в очах, панували радість і відчуття свята. Були моменти, коли буквально на кілька хвилин глядачі мелодійно підхоплювали дзвіночки дитячих голосків...

Коли зведений учнівсько-учительський хор зі сцени виконував пісню про Кобзаря, зал одразу ж підвівся на повен зріст. Ще сильніше здригнулося дзвінке одноголосся ... Старше покоління не приховувало своїх емоцій: в якісь секунди зірвалися їх оплески.

Було відчуття єдиного цілого: відчувалося, що і учні, і вчителі, і батьки - це щось одне нероздільне - одне ціле, для яких і Україна, і Кобзар, і традиції українського народу –надто важливе.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 839
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018