Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Афганський біль... Уроки історії... Година пам'яті (ЗОШ №57)
23.02.2017, 17:01

"Війна буде повторюватись до тих пір, поки питання про неї будуть вирішуватися не тими, хто помирає на полі бою." (Анрі Барбюс)

У жодному календарі день 15 лютого нічим не позначений. Але він особливий. Цього дня закінчилась нарешті війна. Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення радянських військ з Афганістану.

Як ніколи раніше, останніми роками ми замислюємося над тим, яким висновкам вчить нас історія?.. Якими нам бути сьогодні?.. Яким чином нам діяти, щоб важкі уроки тих часів вивели нас до перемоги у цій війні?.. До перемоги над самими собою...

Ось і сьогодні учні 10-А класу були вдячні зустрічати у себе в гостях ветерана-афганця, Шубіна Сергія Петровича, та поговорити разом про історичні паралелі подій минулого та сьогодення.

Наскільки грамотно та виважено була побудована розповідь нашого гостя, що ми були вражені цьому знайомству, знайомству з часточкою чужої долі ветерана афганської війни.

Його шлях до нашої розмови йшов через роки, через гори, через війну. Ми зрозуміли, наскільки війна міняє душу людини. Якою б людина не була, увійшовши у низку страждань та смертей, перемог та уражень, - вона виходить завжди іншою.

Зжити з себе війну, забути її неможливо. Пам'ятаєте людей, які раділи перші дні після повернення з війни, потім сумували за тим періодом свого життя?..

"Чому?", - запитали ми у Сергія Петровича.

"Тому що там все було справжнім. Мужність була МУЖНІСТЮ. Зрада - ЗРАДОЮ. В мирному житті розпізнати таку різницю важко..."

Шановні воїни-інтернаціоналісти, ми пишаємося Вами, горді тим, що поруч із нами живуть мужні, відважні, рішучі чоловіки. Здоров'я Вам, сімейного благополуччя, і МИРУ всім нам!!!

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 766
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018