Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Англійська -це легко! (ЗОШ №28)
20.02.2017, 20:16

У Миколаївській загальноосвітній школі №28 з вересня 2016 року започатковано роботу мовного клубу «Easy Englіsh». Його метою є навчити педагогів правильно спілкуватися англійською, вести ввічливу та коректну розмову з носієм мови та за можливістю підтримувати діалог на високому рівні, розвиватися і самовдосконалюватися. Після проведених занять члени клубу готують фотозвіт та відеозвіт.

Засідання клубу проводять вчителі англійської мови в кабінетах із використанням мультимедійних засобів та ноутбуків за структурою: презентація нового лексичного матеріалу; виконання тренувальних вправ, які мають комунікативний та інтерактивний характер; прослуховування аутентичного аудіотексту, перегляд відеороликів та їх обговорення. Впровадження сучасних засобів візуалізації та мультимедійних інтерактивних технологій сприяє підвищенню активності учасників мовного клубу та більш ефективному засвоєнню ними запропонованого матеріалу. Використання програм Power Point та Smart Board Notebook дозволило підготувати різноманітні види вправ.

З метою залучення якомога більшої кількості бажаючих вступити до клубу, проведено відкрите засідання клубу «Моє портфоліо». Заступником директора Луцик Н.В. під час вступного слова було коротко охарактеризовано сучасні тенденції розвитку міжнародного спілкування. Також було наголошено на необхідності кожного педагога знати іноземну мову та використовувати її в роботі.

У ході заняття було презентовано мовну лабораторію вчителя: загальновживані фрази, відео- та аудіозаписи, слайд-презентацію із зазначеного питання, а також надано кожному учаснику пам'ятку зі словами та виразами, що будуть корисними у спілкуванні з іноземцями.

Атмосфера була надзвичайно дружелюбною та теплою. Ведучі, вчителі іноземної мови, Заудальська Н.О., Кривонос Т.В., Андрющенко О.В. та Манцурова О.В. заряджали всіх присутніх своїм ентузіазмом і позитивною енергією, спонукали до активного відкритого діалогу, обговоренння певних проблемних питань і виконання запропонованих вправ: рольової гри, слухання та відтворення відеофрагментів, складання діалогів. Робота над портфоліо англійською мовою та його презентація показала широкий спектр умінь та навичок наших педагогів, сприяла підвищенню їх комунікативної компетентності.

Методичне об’єднання вчителів іноземної мови


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 783
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018