Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Англомовний табір GoCamp 2017 у Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса
17.06.2017, 11:54

GoCamp – це сучасний інноваційний формат табору з поглибленим вивченням англійської мови. Міжнародна організація GoGlobal спільно з Міністерством освіти та науки України у рамках Року англійської мови в Україні ініціювали проведення таборів GoCamp у 600 українських школах. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та ряд інших партнерів.

Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебувають у багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої й освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

У роботі табору задіяні 111 гімназистів, 13 українських волонтерів, 6 вчителів англійської мови та іноземний волонтер, який завітав до нас на тиждень з сонячної Туреччини.
З відкриттям табору наших юних “кемперів” привітав англійською та українською мовами директор гімназії Бережний Сергій Васильович, наш гість Oguzhan Pinar та переможець третього етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Тарасенко Вікторія, випускниця 9- Б класу.
Учні виконали запальний танок під музичний акомпанемент пісні англійською мовою та взяли участь у квесті, де на кожній з 10 станцій їх очікували різноманітні ігри й завдання на іноземній мові.

Керівник табору Лацановська О. В. познайомила учасників з планом роботи та програмою культурно-активного відпочинку.
Протягом двох тижнів табору діти братимуть участь у реалізації проектів та завдань у рамках напрямку “Sport and health”. Головним гаслом табору є “Inspire a kid to change the world!”

Ми щиро вдячні родині Панфілових, які забезпечили нашого гостя проживанням у своїй родині, увагою, організацією дозвілля протягом всього часу його перебування в нашій гімназії.

Прес-центр гімназії

Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_iменi_Миколи_Аркаса_(1)
Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_iменi_Миколи_Аркаса_(8) Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_iменi_Миколи_Аркаса_(9) Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_iменi_Миколи_Аркаса_(7) Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_iменi_Миколи_Аркаса_(6) Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_iменi_Миколи_Аркаса_(3) Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_iменi_Миколи_Аркаса_(2) Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_iменi_Миколи_Аркаса Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_(2) Англомовний_табiр_в_Першiй_украiнс_кiй_гiмназii_(1)

Додав: kolinko |
Переглядів: 1295
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018