Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Блискучі виступи колежан на студентському зібранні
19.05.2017, 12:49

Слава юних науковців-колежан дійшла й до вищої школи. Учні 10-х і 11-х класів були запрошені на наукове зібрання студентів «Мій науковий дебют», яке відбулось 18 травня. Організаторами зібрання були Миколаївська облдержадміністрація, Миколаївська міська рада й Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика.
На пленарній частині виступила учениця 10-го класу Чуйко Анастасія, яка представила роботу «Кібербулінг як причина і наслідок психологічних проблем старшокласників». Учениця запропонувала власний алгоритм запобігання медіанасиллю та представила авторську програму його профілактики, яку вона розробила зі своїм науковим керівником Денисенко Оксаною Миколаївною.
На секціях стали переможцями роботи Логвінова Даніїла «Соціально-політичні технології у контексті військової агресії на сході України» та Притуляка Олександра «Роль нейролінгвістичного програмування у перемозі Дональда Трампа (виборча компанія 2016 року)». Олександр посів абсолютне перше місце у своїй секції.
Слід відмітити, що Анастасія Чуйко була запрошена на семінар у науково-педагогічну бібліотеку «Пролема мадіаосвіти: виклики та перспективи», на інтенсив-зустріч «Медіаосвіта для дорослих», виступала на Міжнародній конференції у місті Києві (березень 2017), а 19 травня її робота була представлена на ІІІ Міжнародному конгресі «Глобальні виклики педагогічної освіти», що проходив у місті Одеса.
Ми віримо і сподіваємось, що юні вчені в змозі змінити світ на краще, що їх здобутки не будуть лежати у наукових «гробницях», а стануть в нагоді для миру і добробуту нашої держави.
 

Прес-центр колегіуму

 

 


Додав: Electronik |
Переглядів: 1079
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018