Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Браво! «Юність Прибужжя»! (Палац творчості учнів)
19.04.2017, 13:49

Присвоєння чи підтвердження почесного звання є однією з форм визнання системної роботи творчого колективу, рівня його фахової майстерності.

У Палаці творчості учнів відбулося справжнє свято танцю - творчий звіт ансамблю танцю «Юність Прибужжя» (керівник Бєлічко Валентина Володимирвна) щодо підтвердження почесного та високого звання «Народний художній колектив».

У залі зібралися батьки вихованців, друзі, випускники колективу, відомі хореографи міста, прихильники хореографічного мистецтва.

Концертна програма творчого звіту складалася з різноманітних різножанрових номерів від українських народних танців до сучасних хореографічних постановок в яких спорт, мистецтво і ритм були об’єднані оригінально та досконало.

Майстерне, професійне виконання складних композицій та трюків, артистизм вихованців, чудова музика та яскраві костюми створили справжню атмосферу свята танцю.

Юні артисти танцювали з таким задоволенням, що їх запал, настрій та енергетика передавалася глядачам. Кожна танцювальна композиція супроводжувалася гучними оплесками та вигуками «Браво!».

Всі присутні в залі: оглядова комісія та глядячи стоячи аплодували юним танцюристам, керівнику ансамблю Бєлічко Валентині Володимирівні, педагогам Степаненко Ользі Михайлівні, Кисіль Ользі Яківні, Бєлічко Ігорю Олексійовичу, Бурлаці Ярославу Васильовичу та акомпаніаторам Зуб Наталі Іванівні, Дратману Якову Матвійовичу.

Ми впевнено можемо сказати, що «Юність Прибужжя» гідно несе почесне звання «Народний художній колектив».

Свято закінчилося, а емоції та почуття від побаченого вирують і досі. Бажаємо талановитому колективу, їх керівнику та педагогам нових успіхів та перемог на танцювальному «Олімпі», творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів!

Прес-центр Палацу







































 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1001
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


































































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018