Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернет» ЗОШ №29
10.02.2017, 14:18
Протягом останніх років "Інтернет" став значною частиною нашого життя. Кожний шостий мешканець Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, а електронною павутиною користується кожен п'ятий українець.
Інтернет - це цікавий та захоплюючий простір, який дозволяє дізнаватись багато нового, спілкуватись з людьми з різних кінців світу не виходячи з власної кімнати. Навчатися, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями завдяки Інтернету стає просто і доступно. Сучасна людина не уявляє своє життя без нього.

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів Всесвітньої мережі дедалі розширюється, її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати у віртуальному просторі.
Саме тому, 6 лютого у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 пройшла лінійка присвячена Дню безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Метою цьогорічних заходів до Дня безпечного Інтернету було надання важливої інформації про те, що безпека в онлайн просторі залежить від кожної людини.

Під час лінійки учні дізналися як залишатися в безпеці працюючи і спілкуючись у соціальних мережах, правила безпечного поводження в Інтернеті. Заступник директора з виховної роботи Силкіна А.В. ознайомила присутніх з Посібником по протидії мові ненависті онлайн "Закладинки" (в друкованому та цифровому варіантах). Над матеріалами «Закладинок» класні керівники більш детально попрацювали на нараді, дослідили позитивні і негативні наслідки користування Інтернетом, опрацювали тему кібербуллінгу для подальшого навчання учнів безпечного поводження в Інтернет-мережі.

З 1 по 11 клас були проведені інформаційні години «Безпека роботи в Інтернеті», діти переглянули анімаційний фільм «Вірусні хвороби мережі» від «Онляндії» про загрози в Інтернеті. На засіданні учнівського самоврядування було прийнято рішення про початок дослідження проблема безпеки в мережі -«Я - за безпечний Інтернет!», розроблені анкети для учнів і батьків для діагностики обізнаності з правилами безпечного користування Інтернетом.

Пам’ятайте, Ваша безпека в Інтернеті залежить від Вас, тільки Ви можете зробити так, щоб ніхто не дізнався пароль і не скористався особистою інформацією в поганих цілях.

ЗДВР Силкіна А.В.

Додав: school29nik |
Переглядів: 791
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018