Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Cемінар-тренінг «Творчий підхід вчителя до формування компетентного, креативного, успішного учня» в гімназії №41
23.10.2016, 14:24

З метою обміну досвідом, пошуку нових шляхів  підвищення професійного рівня, креативного підходу до формування компетентного учня  членами педагогічного колективу Миколаївської гімназії №41  було проведено семінар-тренінг «Творчий підхід вчителя до формування компетентного, креативного, успішного учня»

Учителі  долучились до обговорення вимог щодо діяльності вчителя, шляхом створення творчого колективного учительського проекту з’ясували, яким має бути вчитель у сучасній школі, надали допомогу педагогам із питання формування компетентного учня, визначили складові   педагогічної майстерності сучасного вчителя, ознайомились  із новими прийомам навчання і виховання учнів.

У межах семінару практичним психологом  гімназії Моргун М.С. була проведена робота з профілактики професійного вигорання педагогів, надані поради щодо збереження фізичного й психічного  здоров’я.

Висновком семінару стало усвідомлення  того, що в складних умовах динамічного розвитку суспільства й освіти,  найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина  креативна, здатна до генерування й використання нового (свіжих ідей, задумів, підходів та рішень). Це людина, яка володіє сміливістю мислення, умінням бачити за межами того, що бачать сучасники і бачили попередники.

А провідна роль у формуванні такої особистості належить учителеві.

Методична рада гімназії


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 967
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018