Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Делегація колегіуму представила Миколаївську область на ІІІ Міжнародному конгресі у місті Одеса
22.05.2017, 12:50
18-21 травня у місті Одеса проходив ІІІ Міжнародний конгрес «Глобальні виклики педагогічної освіти». На заході були представники Литви, Грузії, Білорусі, Держави Ізраїль, Мексики, Польщі, Німеччини, Японії, Республіки Корея. Миколаївську область представляла делегація Миколаївського муніципального колегіуму на чолі з директором Сергієм Січко. Сергій Михайлович презентував проект «Авторська школа математично-природничого дизайну: місія, візія, мета».
На платформі «Інтеграційні виміри професіоналізму фахівців у сучасних умовах» з темою «Медіаінформаційно грамотний вчитель як умова реалізації стратегій «Нової української школи»», виступила заступник директора з наукової роботи О.М. Денисенко, а на секції «Методична компетентність учителя початкової школи» мали виступ Черновалова Н.Л., заступник директора з НВР, та Губанова Т.О., завідувач кафедри початкової школи, з темою «Створення розвивального середовища для математично обдарованих учнів початкової школи».
Прослухавши доповіді учасників заходу, миколаївці прийшли до висновку, що наші миколаївські педагоги є дійсно флагманами освіти й науки. Безумовно, є над чим працювати, але наш освітній корабель має наповнені вітрила й ми рухаємося у вірному напрямі.

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 1154
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018