Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

День англійської мови «SHAKESPEARE’S DAY» в ЗОШ № 57 ім. Т.Г.Шевченка
23.12.2016, 12:57

За ініціативи GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні наш загальноосвітній навчальний заклад взяв участь у всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови”.

По всій країні були заплановані заходи із вивчення та користування англійською мовою. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови в нашій країні.

Вчителі Миколаївської загальноосвітньої школи № 57 імені Т.Г.Шевченка теж не залишилися осторонь цього заходу. Учні 5-6 класів разом зі своїм вчителем, Гірняк В.С., взяли участь у вікторині "Ми - знавці англійської мови". Змагання було дуже запеклим, переміг командний дух.

Один з днів був присвячений пам’яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра.

Учнів 7-8 кл не оминула ця подія. Зі своїм вчителем, Коссе Н.П., вони пригадали основні сторінки життя генія, його головні твори, маючи змогу перевтілитись в їх героїв: інсценізували відому сцену розмови Ромео та Джульєтти на балконі.

Учні старших класів, разом з вчителем Змунчиловою І.С., розвивали грамотність та впевненість у собі через вивчення та виконання п'єс Шекспіра. 

Цьому процесу передувало ознайомлення з біографією та творчістю великого драматурга за методичними матеріалами, рекомендованими Британською Радою в Україні. 

Після чого старшокласники відкрили дискусійний клуб під назвою "Чи можете ви відрізнити Шекспіра від Земфіри?". Пройшовши тест від проекту Британської Ради ми дізналися, як непросто буває відрізнити поезію Вільяма Шекспіра від його послідовників — а це вірна ознака незаперечного впливу майстра на весь хід історії світової літератури. 

Потім учні розділилися на дві команди для гри "Що? Де? Коли?", в якій команда "Джульєтти" на один бал випередили команду "Ромео". Далі старшокласники із задоволенням взяли участь у декількох конкурсах.

1. Перший конкурс мав назву "Краще перевтілення в образ Уільяма Шекспіра" - переможцем став Андрій Шутєєв -10-А кл.

2. У конкурсі "Бути... чи не бути?..." на кращу декламацію відомого монологу Гамлета з однойменної п'єси серед трьох претендентів перемогу дістав Георгій Павло Животовський - 10-А кл.

 3. У конкурсі "Весь світ - театр..." на кращу міні-постановку п'єс відомого драматурга переможцями стали одразу дві пари - "Ромео і Джульєтта" (Влад Марков і Карина Сагян -11-А кл.) та "Отелло і Дездемона" (Сергій Боврош та Карина Мохова - 10-А кл.) І найсмачнішим етапом заходу, "на закуску", залишилась гра "Кафе-Шекспіріано", головною умовою якої був девіз: "Говориш англійською - насолоджуєшся кавою або чаєм в подарунок!)". Ключовим питанням був вираз: "Що є людина, коли вона зайнята тільки сном та їжею? - Тварина, не більше!" («Гамлет»)

Найкращим актором серед старшокласників було визнано учня 10-А класу Сергія Бовроша.

Сподіваємось, що завдяки спільним зусиллям ми змогли покращити нашу англійську та поглибити інтерес до вивчення не лише самої іноземної мови, але й до її багатої культури та спадку!

Прес-центр школи


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 842
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018