Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

День цивільного захисту в ЗОШ №45
01.05.2017, 14:29

Життя свідчить, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати. Знання, отримані учнями при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення, практично закріплюються в ході Дня цивільного захисту.

Метою Дня цивільного захисту в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 45 було практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок з безпеки життєдіяльності, основ здоров’я та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно – начальницького та особового складу формувань навчального закладу, педагогічного складу і учнів навчального закладу в цілому як об’єкта ЦЗ при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Проте найбільші розуміння і повагу в учнів викликають зустрічі з учасниками АТО, на яких вони розповідають школярам та діляться своїми спогадами, що пережили за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

До школярів нашої школи на зустріч був запрошений справжній патріот - учасник АТО Васильєв Олександр Станиславович.

Учні з великою цікавістю слухали спогади про військову службу. Багато вражень отримали учні від розповіді гостя про приклади мужності і патріотизму у важкі часи випробовувань. Зустріч була скромною, але дуже щирою подякою усім, хто захищає Україну і робить все можливе, щоб наша держава існувала на мапі світу. Школярі впевнились, що разом ми обов’язково здолаємо всі перепони.

Данилова І.А., заступник директора з навчально-виховної роботи

Мамедов А.У., вчитель предмета «Захист Вітчизни»
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 861
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018