Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

День ЦЗ в ЗОШ №47
25.04.2017, 20:44
24 квітня в школі був проведений День ЦЗ та ОТ. Під час Дня ЦЗ проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів, а також тренувань, змагань, естафет. В День ЦЗ проводилась виставка, на якій представлені різноманітні плакати, засоби індивідуального захисту та виставка літератури «Знати і вміти».

До проведення заходів Дня ЦЗ залучено весь постійний склад працівників і учнів школи. Чітко і організовано проведена лінійка, яка присвячена відкриттю Дня ЦЗ та 31 річниці з дня Чорнобильської трагедії. Активними учасниками проведення лінійки стали учні 9,10 класів. День цивільного захисту є обов’язковим щорічним заходом, де навчаємо дітей правилам евакуації з приміщення у разі надзвичайної ситуації. Особовий склад штабу ЦЗ, комісії з НС, інший персонал і учні школи діяли в цілому організовано, а основні заходи виконали у встановлений нормативний час. Під час проведення навчання використовувалась об’єктова системи оповіщення для інформування населення, що потрапила до можливої зони розповсюдження НС, а саме, сигнал 3 дзвінка та система радіо оповіщення.
Учасники тренування дотримувались правил безпеки, евакуація пройшла організовано, швидко, без паніки. Всі учні класів вийшли з приміщення школи з вчителями. За наслідками проведеного об’єктового навчання можна зробити висновок, що дане навчання в цілому дало змогу визначити рівень готовності адміністрації, працівників та учнів школи до дій у разі пожежі.
Відпрацювання сигналу оповіщення ЦЗ «Увага всім!» відбулося чітко і дії персоналу за цим сигналом були правильними. Привернув увагу дітей виступ агітбригади ДЮП -переможців районного фестивалю

Необхідно відмітити злагоджені дії всіх ланок та груп з ЦЗ.
Під час проведення Дня ЦЗ школярі застосували на практиці свої знання та уміння з ЦЗ, спостерігали у дії те, про що вчили на уроках протягом навчального року.
Всі класні керівники провели відкриті уроки з ЦЗ: «Дитина вдома. Поведінка в надзвичайних ситуаціях», «Вогонь – друг і ворог», «Врятуй себе, допоможи іншим», «Захист людини в надзвичайних ситуаціях та подіях», «Небезпека навколо тебе», «Небезпека довжиною в один день».


Усі передбачені планом заходи виконано.
Прес-центр школи

Додав: школа47 | | Теги: День ЦЗ
Переглядів: 1063
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018