Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

День гідності та свободи в ЗОШ №52
22.11.2016, 21:11

У рамках відзначення цієї дати у школі було проведено ряд заходів:

  1. Акція «Стрічка свободи» ( пов’язування стрічок – символу гідності і свободи України). На шкільному подвір’ї: на деревах та кущах, в коридорах школи були пов’язані стрічки синьо-жовтого кольору з паперу, тканини, які утворили собою своєрідні доріжки свободи та гідності..
  2. Випуск загальношкільного плакату «Молодь за щасливу та єдину Україну», в якому учні 5 – 11 класів висловити свої мрії та сподівання на щасливе майбутнє держави, використали доречну та змістовну символіку, написали мімі-твори патріотичного змісту; учні 1-4 класів оздобили плакат стилізованими зображеннями сердець, на яких висловити подумки майбутніх патріотів України, а свою особисту причетність та небайдужість позначили долоньками синього та жовтого кольорів.
  3. Створення спільного проекту – карти-оберегу «Україна Єдина» в техніці квілінгу учнями 1-4 класів. Силами учнів 1-4 класів було створено стилізовану карту України із розподілом на територіальні області. Проект відзначається естетикою оформлення, довершеністю композиції, яскравістю форми.

Година духовності «Зустріч із воїнами світла і добра»» , на якій відбулася зустріч із воїном АТО, Драгомощенком Сергієм Вікторовичем, лейтенантом, командиром взводу десантно-штурмової роти морської піхоти. На заході були присутні гості – Ржанська Марія Акимівна, член міської ради ветеранів, відповідальна за роботу із ветеранами шкіл Заводського району, Кукліновська Ніна Миколаївна, член спілки ветеранів. У ході заходу учні читали вірші, співали пісні, розповідали про свій волонтерський рух з підтримки бійців АТО на Сході України. Особливо теплою була зустріч – діалог із бійцем АТО. Сергій Вікторович розказав про  географію своєї служби, її особливості та умови , в яких доводилося захищати  суверенність України. Учні із захопленням ставили питання, непідробно цікавилися найменшими дрібницями та захоплювалися можливістю поспілкуватися із сучасними героями – воїнами світла і добра.

Прес-центр школи


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 853
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018