Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

День рідної мови в МЗОШ №32
22.02.2017, 12:18

Миколаївська школа І- ІІІ ступенів №32 імені Кривоносова С.С. в День рідної мови перетворилась на справжній театр - відбулося засідання творчої лабораторії для педагогів – організаторів міста та області

«Формування ціннісного ставлення учнів до культури і мистецтва шляхом запровадження методики КТС», модератором якого стала методист НМЦ Селецька Т.В. Зустрічали гостей справжні актори міністерства з питань культури та відпочинку школи: Свирид Петрович Голохвастов, цар Іван Васильович, Ольга Фреймут, Ольга Полякова, циганочка Аза. Інтерв’ю і фоторепортаж з відомими персонажами одразу підняли настрій гостям.

Педагог – організатор школи Матусевич Т.В. презентувала роботу учнівського врядування: «Використання ігрових технологій та театральної педагогіки в рамках КТС».

Одразу після семінару гості потрапили у світ «Хороводу казок», який об’єднав дітей різних класів, їх друзів і батьків. Адже завдяки рідній мові ми з дитинства розуміємо мудрість і мораль казок, що допомагають нам жити і творити добро.

Батьки підтримали свої дітей не лише у виготовленні декорацій, костюмів, а й стали гримерами та дійовими особами казок, здивувавши всіх глядачів. Це голова Ради закладу – Байгулова Л.О., голова батьківського комітету школи Торба О.П., члени батьківського комітету Барановська О.В., Єгорова А.О., Яшнікова Л.В., Ладейщикова С.В.

Всі учасники заходу довели, що мова – це не тільки історична пам'ять, найцінніші надбання віків, а ще й музика, мелодика, фарби буття, сучасна художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу.

Прес – центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 758
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018