Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми в Миколаївській ЗОШ № 28
08.12.2016, 15:31
1 грудня світова спільнота відзначає День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. Немає сумніву, що «чума ХХІ століття» набуває все більшого, і більшого поширення, а кількість людей хворих на СНІД постійно зростає. Проте, це не означає, що ми повинні відвернутися від таких людей. Навпаки, суспільству необхідно здійснювати профілактичні заходи та допомагати людям, які, з певних причин, стикнулися з цією проблемою.
З метою поширення інформації про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та СНІДу, вироблення оптимальних стратегій запобігання зараженя та правил поведінки з хворими на ВІЛ/СНІД у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 традиційно проводяться загальношкільні акції, конкурси, тренінги, флешмоби.
Сьогодні, 1 грудня 2016 року, у нашій школі організовано загальношкільну акцію "СНІД- не залишаймося байдужими", в ході якої практичним психологом, класними керівниками, педагогом-організатором було проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення поінформованості дітей з даного питання та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.
Одним із знаків пам’яті і солідарності з людьми, які з певних причин стали інфікованими, є червона стрічка. Учні та вчителі нашої школи приєдналися до цієї традиції та в знак усвідомлення актуальності даної проблеми та толерантного ставлення до Віл-інфікованих громадян закріпили червону стрічку у себе на грудях.
У цей день класні керівники провели роз’яснювальні бесіди з учнями 8-11 класів, продемонструвавши дітям цікаві та пізнавальні відеоролики, відеорепортажі з лікарями, людьми, хворими на ВІЛ та СНІД, в ході яких учні поглибили свої знання про шляхи передачі хвороби та усвідомили її наслідки для всього людства.

Активними учасниками заходів стали й представники учнівського самоврядування, які провели загальношкільну акцію «Стрічка єднання», метою якої було показати, що всі учні школи єдині в пориві боротися зі страшною хворобою.
Найактивніші учні 5-11-х класів стали учасниками флеш-мобу «Зупинимо СНІД!». Діти, тримаючи в руках червоне полотно зобразили на шкільному подвір'ї символ толерантності з ВІЛ-інфікованими людьми - червону стрічку.

На стенді «Рада учнівського самоврядування» було підбито підсумки загальношкільного конкурсу малюнків і плакатів «Скажемо СНІДу «Ні!» та оформлено виставку найкращих дитячих робіт «Ми проти СНІДу!».

Всесвітній день солідарності з ВІЛ-інфікованими людьми став гарною можливістю підвищити рівень обізнаності учнівської молоді, батьків та вчителів із захворюванням, усвідомити необхідність застосовувати профілактичні заходи та берегти своє здоров’я.
Додав: laradi040387 |
Переглядів: 793
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018