Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

День української писемності та мови у ЗОШ №3
11.11.2016, 18:42

9 листопада – День української писемності та мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Віддаємо шану мові і ми, учнівський та педагогічний колективи Миколаївської ЗОШ№3, провівши різноманітні заходи: радіолінійку під гаслом «Звуки рідної мови», конкурс малюнків «Подорож в країну казки», бібліотечні уроки: відвертий діалог «Круто говоримо», мовознавчий вояж «Із витоків української писемності», мовна дегустація «Мова моя калинова»; змагання юних словесників; музейні уроки в українській світлиці; проведення поетичних перерв до Дня української писемності; мовна акція «Я – українець, я – бренд»; конкурс читців.

Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Сила слова безмежна! Воно здатне робити диво, бо хвилює найтонші струни людського серця. І в цьому учні нашої школи змогли переконатися під час родинного свята, в якому були задіяні і учні, і батьки, і вчителі.

Дорогі друзі, маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!
Великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко сказав: «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Прес-центр школи


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 990
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018