Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Директор Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 підвела підсумки 2016-2017 навчального року
02.06.2017, 21:25
В Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №47 1 червня відбувся щорічний звіт директора школи Моторної Зінаїди Володимирівни перед педагогічним, учнівським та батьківським колективами, громадськістю за 2016-2017 навчальний рік.
Зінаїда Володимирівна доповіла про досягнення учнів на конкурсах, спортивних змаганнях різного рівня. Зупинилась на результатах навчальної діяльності учнів, заходах щодо забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільності їх розстановки; дотримання вимог охорони дитинства, охорони праці; надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам та дітям із малозабезпечених сімей; підвищення правової культури неповнолітніх та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень; стану дитячого травматизму.
Також присутнім надано звіт за надходження і використання бюджетних коштів та модернізацію матеріально - технічної бази школи.
Присутні оцінили діяльність керівника закладу, усього педагогічного колективу на високому рівні. На закінчення заходу керівники гуртків надали звіт концертними номерами та театральними постановками.

Додав: школа47 |
Переглядів: 1281
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018