Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Директор Миколаївської загальноосвітньої школи №49 Славинська Людмила Михайлівна прозвітувала перед громадськістю
04.06.2017, 10:55

Щорічне звітування перед громадськістю, спрямоване на інформування батьків, учнів і соціальних партнерів школи про результати діяльності навчального закладу, його проблеми і досягнення, з метою отримання громадської підтримки у вирішенні завдань, що стоять перед школою.
1 червня 2017 року в актовій залі МЗОШ № 49 відбувся щорічний звіт директора школи Славинської Людмили Михайлівни перед громадськістю про результати діяльності педагогічного колективу школи у 2016-2017 навчальному році. У свої доповіді Людмила Михайлівна доповіла про те, чим живе школа, як працює, які у неї потреби, чого вона досягла. Особливу увагу звернула на результати навчальної діяльності учнів, спортивні досягнення та творчі наробки дітей. Повідомила про зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази закладу.
Слова подяки пролунали на адресу Управління освіти, депутатів, батьків, які прийняли активну участь у зміцненні матеріально-технічної бази. Червоною лінією через свою доповідь Людмила Михайлівна пронесла думку про те, що активними учасниками освітнього процесу повинні стати ті, хто має пряме відношення до життя школи: батьки, соціальні партнери та всі, кому небайдуже, чим живе школа. Знайомство з доповіддю дозволило кожному присутньому отримати необхідну інформацію і усвідомити свою роль у розвитку школи, отримавши підставу для продовження співпраці. За підсумками роботи присутні оцінили діяльність директора школи Славинської Л.М. за 2016-2017 навчальний рік на високому рівні.

Прес-центр школи

 

 


Додав: svetik1 |
Переглядів: 1373
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018