Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Досягнення вихованців міської станції юних техніків
21.04.2017, 12:00

На базі Центру дитячої та юнацької творчості м. Кам’янець-Подільська відбувся Всеукраїнський конкурс-змагання з початкового технічного моделювання учнів молодшого шкільного віку. На конкурс прибуло 17 команд (39 учасників) з усіх областей України. Миколаївську область представляли вихованці міської станції юних техніків м. Миколаєва Резніченко Михайло та Олексієнко Михайло. Конкурсна програма складалась з теоретичного заліку, виконання учасниками спортивно-технічного завдання (виготовлення моделі планера та його запуску), виготовлення моделі транспортної техніки, виготовлення композиції за власним задумом за допомогою геометричного конструктора.

Юні техніки Миколаєва гідно справилися з усіма конкурсними завданнями. Резніченко Михайло став першим у виконанні творчого завдання та третім у теоретичному заліку.

У загальному підсумку Всеукраїнського конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання команда Миколаївської області посіла ІІ місце у (керівник команди - Гурська Ірина Марківна).

Прес-центр закладу


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 912
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018