Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

EdCamp у коробці у ЗОШ №29
23.03.2017, 14:56

100 активних, небайдужих, відкрито мислячих вчителів з різних регіонів України зустрілися у Миколаївській ЗОШ №29, де 17 березня відбулась (не)конференція mini-EdCamp Mykolaiv 2017 під гаслом «Школа – територія прав і демократії».

Освітяни зібралися разом, щоб обговорити питання, які їх турбують найбільше, здійснити відкритий обмін педагогічним досвідом та новими ідеями — так формується виховання кращих агентів змін у системі національної освіти.

Миколаївські педагоги гостинно зустріли вчителів з Кропивницького (колишнього Кіровограду), Києва, Славутича, Кривого Рогу, Херсона, Львова та інших міст і селищ нашої великої Батьківщини.

«EdCamp Ukraine  — це унікальна платформа професійного зростання педагогів. Сьогодні ми всі разом створюємо демократичний простір для формування Нової Української Школи. Ми разом з вами робимо одну велику справу. Від нашого відповідального вчительства залежить майбутнє України», — зазначили організатори події.

Координаторкою міні-EdCamp у Миколаєві вже другий рік поспіль є директор школи № 29 Лариса Грицюк.

Ольга Тарасова, директор Миколаївського методичного центру, підкреслила:

«Наші українські вчителі — це дуже творчий потенціал, небайдужі люди. Вчитель і один урок можуть змінити все».

Найголовнішою частиною відкриття стала благодійна акція «Відповідальне вчительство – дітям» — для онкохворих дітей Миколаївської дитячої лікарні, а його особливою родзинкою присутні відзначили авторську пісню-гімн від вчителя музики Ольги Чебану «EdCamp Ukraine», яку співали вчителі школи.

 

Потім, з’єднавшись в групи, учасники заходу мали змогу познайомитись з експертами (кожному з них було надано лише по 2 хвилини, аби презентувати свою тему).

Це допомогло вчителям вирішити, на які локації піти, — кожен визначав те, що йому цікаво.

У локаціях виступали найкращі освітяни, менеджери і науковці України. Ось лише деякі з обговорюваних в цей день питань:

Завдяки новому дискусійному формату (не)конференція підпорядковувалася закону «про дві ноги»: учасниці й учасники самостійно визначали програму й хід заходу, маючи можливість відвідати будь-яку із запропонованих локацій.

Зустрічі вийшли дуже цікавими, спілкування було непримусовим. Деколи вчителі залюбки відчували себе учнями — настільки в доступній формі, з використанням майстер-класів, творчих майстерень, методичних діалогів, дискусій експерти подавали свій матеріал.

Вже ввечері, після підведення підсумків конференції та заповнення анкет зворотнього зв’язку, в школі відбулася незабутня гала-вечірка.

Безумовно, педагоги повернуться у свої рідні навчальні заклади, як-то кажуть, не з порожніми руками.  Директор школи № 29 Лариса Грицюк впевнена, що після закінчення плідної праці вони повезуть у свої міста заряд позитивної енергії та неоціненний досвід.

Тема цьогорічного міні-EdCamp Миколаїв: “Школа — територія прав та демократії” була обрана не просто так. Школа – це своєрідна модель суспільства, яка допомагає учням зрозуміти сучасний світ, налагодити й зміцнити зв’язки з місцевою громадою, суспільством загалом, міжнародною спільнотою, саме школа може і повинна створювати всі умови для розвитку і виховання особистості на демократичних засадах, щоб творити правове і демократичне суспільство, виховувати відповідальних громадян України.

Миколаївська школа №29, об’єднавши педагогів різних шкіл, представників громадськості, батьків, вчителів, учнів, управління освіти, науково-методичний центр і депутатський корпус, зробила ще один вагомий крок у розширенні кола успішних людей і професійних педагогів України, створила когорту справжніх агентів змін, які прагнуть творити Нову Українську школу і працювати на благо нашої Батьківщини.

КорабелівІнфо за матеріалами Наталії Турухіної та
педагогічного колективу МЗОШ № 29

 


Додав: school29nik |
Переглядів: 369
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018