Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Єднання заради незалежності - День Соборності України в ММК ім. В.Д. Чайки
23.01.2017, 11:08

22 січня - цей день став символом консолідації всього українського народу, без якого неможливе повноцінне існування України як самостійної сильної держави. Цей день – 22 січня став вікопомним і містить великий патріотичний зміст, що любов до Матері-України невіддільна від боротьби за її єдність, невіддільність Сходу і Заходу.
«Єднаймося заради нашого майбутнього, заради процвітання рідного міста, заради величі нашої України!».
Під таким гаслом відбулися заходи в муніципальному колегіумі до Дня Соборності України: Ланцюг єднання, тематичні уроки «Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг», круглий стіл для учнів 9-11 класів «Схід і Захід разом», перегляд та обговорення документального фільму «Злука УНР і ЗУНР – історія триває».
Пізнавальною не тільки для старшокласників, а і для педагогів колегіуму була зустріч з доктором історичних наук Мироновою Іриною Сергіївною.
У своєму виступі директор ММК ім. В.Д. Чайки кандидат історичних наук, доцент, Народний учитель України С.М. Січко окреслив проблематику Соборності у контексті сьогодення, - подій на Сході України.
Учні виявили інтерес до минулого, історії українського народу, який у складних подіях Першої світової війни зумів своїм духом та ментальністю усвідомити: «в своїй хаті, своя і правда, і сила, і воля», словами Т.Г. Шевченка.
Це наша свята земля, це наша спільна доля, наше минуле і наше майбутнє. В єдності – наша сила і незборенність. І тільки разом ми можемо змінити світ на краще.
Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати та продовжити героїчні досягнення наших предків; виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Прес - центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 835
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018