Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Фестиваль особистостей у класичному ліцеї
22.09.2016, 18:01

Фестиваль особистостей є продовженням Тижня знайомств на ліцейському рівні. Метою проведення Фестивалю  є розвиток естетичного смаку, формування ціннісного ставлення до себе та інших, до мистецтва. Тиждень триває виставка творчих досягнень, до якої кожен клас оформив свою експозицію. Експозиція презентує захоплення дітей та їх перемоги: тут представлені малюнки, вишивки, поробки, паперопластика тощо; поряд знаходяться грамоти за перемогу у різноманітних у конкурсах, медалі за спортивні  досягнення. Окремо кожен клас подав заявку на участь у концерті Фестивалю за номінаціями «Вокал», «Хореографія», «Виразне читання», «Музичне мистецтво».  З великим інтересом весь ліцей слідкує за ходом Фестивалю. На кожній перерві відбуваються відділення концерту, всі бажаючи збираються в актовій залі чи на ліцейському подвір’ї для перегляду  творчих виступів.

Схвильовано слухали ми музичні номери. Запам’ятався нам твір українського композитора Юрія Щуровського «Баркарола», який виконала на флейті  Натальченко Діана.  А музична композиція для фортепіано відомого українця Милослава Скорика «Мелодія» була дуже проникливою у виконанні  Чернеги Валерії.

Із задоволенням ми прослухали вокальні номери дівчат. Особливо вразив нас акапельний спів  Король Олени та пристрасна пісня Мельник Віталіни.

Яскравими хореографічними номерами ми закінчили  навчальний тиждень. Яке різнобарв’я: і східні танці у виконанні Мельничук Насті та Богданової Марії, і вільний контемп  Галди Софії, і сучасний хіп-хоп Артемьєвої Насті, Савченко Ксенії, Ющик Насті та  Тимченко Ксенії, і модерновий танок Вайнберг Валерії та Бернацької Марії, і складний акробатичний номер Сус Насті.

Спеціальне журі, куди увійшли представники  кожного класу, оцінило виступи та визначило кращих.

Прсе-центр ліцею
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 901
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018