Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Формування творчої активності вихованців – імпульс до креативності педагогів позашкілля (БДЮТ Заводського району)
17.11.2016, 18:15

На базі нашого Будинку творчості відбулося засідання обласного МО педагогічних працівників ПНЗ комплексного типу.

У гості завітали директор обласного Будинку художньої творчості Щукіна Л.В. та провідні методисти області художньо-естетичного напряму.

Метою засідання стало осмислення необхідності й можливості застосування сучасних технологій як показника педагогічної компетентності та творчого потенціалу сучасного педагога-позашкільника. Під час засідання, яке проводилося у формі семінару-фасилітації на тему «Формування творчої активності вихованців через моделювання занять гуртка», було відзначено важливу роль позашкілля  у розвитку різних рівнів пізнавальної діяльності.

Заступник директора з НВР Панкова О.С. ознайомила присутніх з особливостями роботи БДЮТ у світлі інновацій і перспектив. Методист Денисенко Л.Д. у креативній формі систематизувала теоретичні знання  про педагогічні знання «творчість», «творчий підхід» і в практичній частині  залучила всіх присутніх до демонстрації та апробації сучасних форм методичної роботи для активізації їхньої творчої діяльності.

Методист Молчанова О.М. розповіла про організацію роботи з обдарованими дітьми, а психолог закладу Григораш Н.В. ознайомила з дослідженнями щодо психологічної компетентності педагогів як чинником творчої самореалізації.

Для того щоб проаналізувати й визначити вплив застосування сучасних технологій у контексті творчого підходу на якість освіти вихованців гуртка, запропонували переглянути фрагменти занять провідних педагогів БДЮТ. Керівник гуртка «Маленька майстриня» Антонова Г.Г. продемонструвала застосування передових технологій під час роботи на тему «Живопис вовною». Креативні прийоми роботи за індивідуальною стратегією творчості емоційно й багатогранно показала педагог Слятіна І.О. під час заняття гуртка «Оркестр народних інструментів» . Юрковський Д.В., керівник гуртка «Престиж», поділився досвідом із формування хореографічних творчих здібностей на основі базових варіацій.

Міні-концерт з чудовими номерами переможців міжнародних і всеукраїнських конкурсів вразили присутніх чистотою і синхронністю виконання. Відзначився ансамбль «Любисточки» (керівник Панкова О.С.) і хореографічний колектив «Карамель» (керівник Павлова О.Б.). На етапах «Інтермецо: брейк-кава» і «Підбиття підсумків: самоаудит творчої активності» кожен мав змогу поділитися враженнями та власним досвідом за основною темою.

За підсумками засідання директор обласного Будинку творчості Щукіна Л.В. ознайомила з рішенням про способи втілення озвучених і запропонованих ідей, які сприятимуть подальшому формуванню творчої активності вихованців в умовах позашкілля.

Методист БДЮТ Заводського р-ну  Денисенко Л.Д.


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 840
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018