Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Фотовиставка «Я, ти, він, вона – разом Україна!» (КЮМ)
30.12.2016, 16:35

У кожного своя Батьківщина, і кожен має право любити та пишатися нею. Наша Батьківщина – це Україна. Ми любимо її за широкі лани, густі діброви, високі гори, що досягають хмар, глибокі моря і стрімкі, невпинні річки, нескінченно-синє, чисте небо і яскраво-сяюче сонце, за людей, які живуть тут.

Наша Україна – одна така, неповторна і єдина. І всі ми, - де б ми не жили: на заході чи сході, півночі чи півдні, - всі ми – українці. Любімо Україну, плекаймо її, бережімо, єднаймо, бо в єдності – сила, в єдності – наше майбутнє.

Саме з цією метою 21.листопада 2016р. у Клубі юних моряків з флотилією розпочалась виставка-конкурс робіт юних фотоаматорів «Я, ти, він, вона – разом Україна». Школярі з великим задоволенням взяли участь у фотоконкурсі і надали фотографії як із власного архіву, так і зроблені спеціально для конкурсу. Діти завзято придумували оригінальні назви фотознімкам, терпляче втілювали задуману ідею. Кожна надана робота переповнена патріотизму, викликає почуття любові до рідного краю та гордості за Україну та її народ.

У конкурсі взяли участь 30 навчальних закладів: ЗОШ №1, 3, 4, 7, 12, 13, 14, 18, 20, 21, 23,  27, 29,  43, 44, 48, 50, 52, 54, 56,  гімназії №2, 3, 4, 41, ММК, Академія дитячої творчості, СЮН, СЮТ, БТДЮ Інгульського р-ну, КЮМ. На виставці було представлено  254 фотороботи в номінаціях: «Як у нас на Україні, всі лани квітучі», «Хай цвітуть, як квіти, українські діти!», «Моя родина – це вся Україна», «О, краю мій, о, земленько свята», «Відважні люди, що дарують дітям мир».

Зрештою, представлення краси та гармонії, креативності та фантазій засяяло яскравим і незабутнім сяйвом любові до рідної країни для юних патріотів. З 7 грудня у КЮМ проходить експозиція поданих робіт, яка продовжиться до 27 січня 2017 року. Запрошуються всі бажаючі!!! 

Адміністрація КЮМ
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 904
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018