Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Гори, палай вогонь Олімпіади! ЗОШ №29
19.09.2016, 13:58
[i]Традиційно на початку нового навчального року у нашій школі проходять заходи спрямовані на популяризацію спорту та утвердження здорового способу життя – «Олімпійський тиждень».
Метою цьогорічного «Олімпійського тижня» стала популяризація олімпійського руху, пропаганда здорового способу життя і фізичної культури.
Урочисте відкриття Тижня в школі пройшло під гаслом «Гори, палай вогонь Олімпіади!». Найактивніші спортсмени школи Перепелиця Богдан та Гулак Анастасія підняли прапор Олімпіади і пронесли олімпійський вогонь.

Під час проведення святкової лінійки заступник директора з виховної роботи А.В.Силкіна зосередила увагу на ролі олімпійського руху у зміцненні миру і дружби між народами. Педагог-організат ор Н.А.Гайченко разом з представниками учнівського самоврядування розповіла про досягнення українських спортсменів (олімпійців і паралімпійців) на олімпійських іграх. Вчитель фізичної культури Тарасова О.В. організувала спортивні змагання школярів з футболу, баскетболу та піонерболу, проведення естафет «веселі старти», рухливі ігри. Кращі спортсмени школи були нагороджені грамотами та дипломами.
Футбол – І місця: 9клас, 6 клас; волейбол – І місця: 10 клас, 7 клас. Піонербол: І місце – 5клас, ІІ місце – 4 клас, ІІІ місце – 6 клас. Веселі старти – І місця: 1-А клас, 2-А клас, 3-А і 3-Б нічия.
В ході проведення «Олімпійського тижня» у школі було чимало заходів: тематичні виховні години, олімпійські уроки, конкурси малюнків, спортивне родинне свято.

Вчителі школи інформували школярів про ідеї олімпізму, досягнення України в різних галузях спорту, масові фізкультурно-оздоровчі заходи, які проходять у місті Миколаєві і області.
Так, на уроках української мови і зарубіжної літератури школярі вивчали олімпійські традиції та легенди різних країн світу. На уроках історії та географії учні досліджували географічне положення, історію розвитку, звичаї Олімпійських держав, міста, де проводились в різні роки Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні. Вчителі образотворчого мистецтва провели конкурс на кращий малюнок спортивної тематики.
Родзинкою Тижня стало проведення в школі спортивно-танцювального флешмобу «Олімпійські кільця» та спортивного родинного свята «Україно, вперед!», в яких були задіяні учні 9-11 класів та батьки початкової школи.
Заходи «Олімпійського тижня» допомогли згуртувати учнів і подарували дітям і батькам багато гарного настрою.
В сучасному світі йде постійна боротьба між негативними звичками і здоровим, спортивним способом життя. Що переможе залежить від кожного з нас. Саме тому, ми докладаємо максимум зусиль, щоб діти вибирали здоровий спосіб життя і спорт, роблячи свій внесок у формування здорового покоління українців.
Силкіна А.В., ЗДВР

Додав: school29nik |
Переглядів: 873
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018