Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Інтелектуальний конкурс «Своя гра» з англійської мови на тему «Great Britain» в ЗОШ №45
18.04.2017, 14:41

У Концепції загальної середньої освіти, у якій першим з основних завдань загальноосвітньої школи названий «різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб».

Керуючись цією настановою, педагогічні колективи Миколаївських загальноосвітніх шкіл № 45 (Целищев О.С.), № 11 (Горобець О.В.), № 19 (Ільїн О.О.) спрямовують свою роботу на формування в дітей та молоді сучасного світогляду, розвиток творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти та самореалізації особистості, створення умов для розвитку обдарованих дітей та молоді.

Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його «локомотивом». Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі. Тому кожен учитель часто запитує себе: «Як знайти та визначити обдарованість?». Завдання школи — підтримати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано.

Одним із заходів, який сприяв виконанню вказаних пріоритетів, став сумісний інтелектуальний конкурс «Своя гра» з англійської мови на тему «Great Britain», який проведено за участю команд Миколаївських загальноосвітніх шкіл № 45, № 11, № 19. Впродовж гри учні показали свої знання з питань історії, традицій, історичних пам’яток, біографій відомих історичних постатей Великої Британії.

Дякуючи креативній праці вчителів англійської мови шкіл-учасниць, впродовж гри панувала атмосфера суперництва, пошуку, що сприяло розвитку мовної, мовленнєвої, соціально-культурної, комунікативної компетентностей учнів, формуванню в школярів лідерських якостей, вміння працювати в команді і робити правильний вибір в процесі обговорення. Учасники гри змагались у практичному застосуванні знань з англійської мови, отриманих протягом навчального року. А для учнів школи № 45 гра стала формою подальшого розвитку проекту літнього мовного табору «Україна – європейська держава. По країнах і континентах».

Адміністрація Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 висловлює подяку адміністрації та вчителям англійської мови Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19.

Методична рада ЗОШ №45
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 964
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018