Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Юні пошуковці ЗОШ №39 ім. Ю.І. Макарова
08.05.2017, 18:47

Все далі відходить від нас та далека жахлива війна, яка принесла стільки горя на українську землю, насіяла розпачу та біди, змінила історію народів.

Давно відшуміли бої, заросли окопи травою. Минають роки, відлітають у вічність, але пам’ять залишається в серці кожного. Вічна пам’ятиь про синів і дочок, які не повернулися з поля бою.

Більше 40 років на базі Миколаївської ЗОШ № 39 імені Ю.І.Макарова ведеться пошукова робота, завдяки якій тисячі сімей із усього світу дізналися про місце поховання своїх близьких. Завдяки роботі наших пошуковців рідні воїнів змогли відвідати могили своїх дідів, батьків, чоловіків.

Навесні 2013 року юні пошуковці нашої школи під керівництвом Патрахіна Є.М., керівника шкільного музею Бойової слави, знайшли місце дислокації 2-ї стрілкової роти 187 гвардійського стрілкового полку 61-ї гвардійської слов’янської дивізії під командуванням Жидкова А.А.

Завдяки мужності та самовідданості наших бійців ворог був знищений в районі с.Тернівка, що дало змогу нашим військам перейти в наступ та наблизитися до міста в районі Темводу.

27 березня 1944 року після кровопролитних боїв с.Тернівка було звільнено. В результаті даної операції, злагоджених дій підрозділів ІІІ Українського фронту м.Миколаїв було звільнено.

Саме тому, 5 травня 2017 року, напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні , ми присвятили наш мітинг- реквієм пам’яті полеглих, бойовій славі наших прадідів і провели його саме на тому місці, де в березні 1944 розпочалася операція по звільненню нашого міста.

На нашому святі були присутні директор товариства «Золотий колос», депутат обласної ради Іванова Надія Валеріївна, учні Миколаївської ЗОШ № 39 імені Ю.І.Макарова, Коларівської школи та жителі с.Коларове, військовий оркестр в/ч А3130 та військовослужбовці в/ч А 2062, батьки учнів, педагоги

Слова вдячності пролунали від учнів, вчителів, гостей. Море квітів було покладено до підніжжя пам’ятного знака.

«Когда закончится война, - наголосила директор Миколаївської ЗОШ № 39 імені Ю.І.Макарова Демиденко М.М., - вернемся мы сюда, пройдем по этим местам, кто остался в живих и позовем лучший в мире симфонический оркестр – во фраках. И как вжарим «Смуглянку» от начала и до конца. Ці пам’ятні слова з відомого кінофільму «В бой идут одни старики» пам’ятають всі. Скінчилася війна. І ми прийшли на місце, де колись йшли бої, лилася кров наших бійців, гинули наші воїни. Ми взяли з собою кращий духовий військовий оркестр військової частини А 3130 при повному параді у формах і всі разом «вжарим» «Смуглянку» від початку і до кінця».

І серед широкого поля, серед трав зазвучала улюблена «Смуглянка». В пам’ять про ту війну, про всіх тих, хто такою дорогою ціною виборов нам перемогу.

За організацію та підготовку мітингу адміністрація, учні та батьки Миколаївської ЗОШ № 39 імені Ю.І.Макарова висловлюють подяку тво начальника Миколаївського гарнізону, старшому морському начальнику, капітану ІІ рангу Заяць Олексію Миколайовичу, заступнику начальника Миколаївського гарнізону з виховної роботи, капітану ІІ рангу в\ч А 3130 Коваленку Олексію Михайловичу, заступнику командира в/ч А 2062 Юрченку Михайлу Миколайовичу, генеральному директору ПАТ «Миколаївобленерго» Співаку Олегу Петровичу, депутату обласної ради Івановій Надії Валеріївні.

Прес-центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 980
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018