Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Колежани побачили рідне місто на картах 1796 року!!!
08.12.2016, 13:45
Місце, де зараз розташована Миколаївська область, має славну історю. Вчора, відвідуючи краєзнавчий музей, учні дев’ятих класів мали можливість поспілкуватися з американським археологом, який зі заздрістю сказав, що ми щасливі люди, адже на нашій землі, у нашому краї розвивалась давньогрецька культура (Ольвія, Борисфеніда (о. Березань), Дикий сад), розташовувалось римське військове городище (знайдене на території селища Радсад), знайдено аж 86!!! поселень давніх германців (готів), скіфські кургани, і ще безліч таємниць)!!! А чи знають про це Миколаївці, чи пишаються вони давньою тисячолітньою історією свого рідного краю?
Унікальна виставка проходить у музеї «Місто на карті (картографія Миколаєва та Миколаївщини 1796-1929 рр.». Вперше за 200 років ми маємо змогу подивитись на унікальні карти ручної роботи!!! Учні побачили 30 оригіналів карт: географічна карта річок Південний Буг та Інгул із зазначенням населених пунктів та економічним додатком (1796 року), план півострова Аляуді (1826 року), кольоровий план міста Миколаєва, виконаний за часів Лазарева (1837 року).
На виставці також вперше експонуються унікальні книги з бібліотеки Миколаївського штурманського училища та гідрографічного Депо карт, географічний атлас 1800 р.
День у музеї дозволив учням зануритись у історію своєї батьківщини і усвідомити необхідність відродження славної історії землі, яка розташована у такому чудовому місці нашої планети.

О. М. Денисенко


Додав: Electronik |
Переглядів: 766
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018