Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Концерт серця: грає духовий оркестр Палацу творчості учнів!
25.10.2016, 17:39

Звуки кларнетів, флейт, труб і загадкової туби «зачарували» сцену Палацу творчості учнів, де з великим звітним концертом в двох відділеннях в рамках підтвердження почесного звання виступив «Зразковий художній колектив» оркестр духових інструментів (кер. Ф. М. Камінецький).
Юні музиканти під крилом улюбленого педагога, «Відмінника освіти України» Федора Михайловича, буквально заполонили сцену собою, своєю виконавською майстерністю і, звичайно ж, тонким сприйняттям душі музичного інструменту. Хлопці грали репертуар, від якого дух захоплювало, складний і одночасно запальний, іноді – мрійливий і ніжний, часом – енергійний і сміливий.

Звучали такі відомі композиції, як «Україна» композитора Т. Петриненка, «Український вальс» Б. Шиптури, увертюра до опери «Наталка Полтавка» М. Лисенка, і багато інших творів, які так подобаються слухачам.

Виконували діти і соло: твір «Подорожні в ночі» Б. Кемпферта грав на трубі Єгор Леонтьєв, а композицію на саксофоні Р. Маккера «Жонглер» подарував слухачам Богдан Бабміндра. У дуеті запалили зал твором А. Браю «Карусель» юні саксофоністи Олександра Дробот і Аліна Галюк.
А хіба міг залишитися байдужим глядач до потужного, стрімкого оркестрового звучання мелодій «Final countdown» Дж. Темпеста, ностальгічної композиції «Yesterday» Дж. Леннона?

Оркестр духових інструментів Палацу творчості учнів – великий і дружний колектив, який не втомлюється дивувати своєю майстерністю, умінням вкласти у живий звук саму душу, передати через суцвіття нот силу і красу самого життя. Слухати їх музику хочеться знову і знову – і, коли концерт підходив до завершення, глядачі не могли стримати емоції, тому що звітний виступ якось сам собою раптово перетворився на свято, і чари його продовжували діяти на наших очах.

Прес-центр закладу
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 956
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018