Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Коучинг «Моделювання творчого простору позашкілля» (БДЮТ Заводського району)
17.03.2017, 12:43

Педагоги Будинку творчості в живій атмосфері співробітництва під час корпоративного коучинг-заняття сміливо обстоювали свої пріоритети, приймали креативні рішення, спрямовані на досягнення бажаного , моделюючи позашкілля майбутнього. Коуч об’єднала присутніх у групи «Сиріус», «Еврика», «Алмаз». Щоб зустріч пройшла в невимушеній атмосфері, учасникам коучингу насампочатку було запропоновано розумову розминку через «Самопрезентацію» у грі «Бінго», завдання «Розгадайте метафори», «Асоціативна продуктивність», «Складання речень», «Словесна асоціація».

До бажаної мети педагоги в групах дійшли, виконавши три завдання-виклики. Спікери груп виголошували розроблені «Особисті права й обов’язки», «Кодекс честі педагога», «Модель майбутнього позашкілля».

Групи запропонували проект зовнішнього вигляду БДЮТ, перелік новітніх імовірних гуртків для творчості, «Банк ідей» для розробки підсумкового проекту. Звісно, проекти моделей було успішно захищено. Представники кожної групи в цей час виступали в ролі експертів, оцінюючи проекти один одного. Їхні уявні споруди виглядали велично, а це свідчить про те, що зацікавленість у прогнозованих результатах своєї діяльності дає змогу підніматися на вищі щаблі майстерності.

На завершення коуч запропонувала поділитися враженнями від спілкування. На етапі «Рефлексія» педагоги висловили своє ставлення до корпоративного коучингу.

Проаналізувавши перебіг і підбивши підсумки креативного засідання, коучер і спікери груп розробили відповідні рекомендації для керівників гуртків і методистів БДЮТ для втілення в ході освітніх заходів вправ, прийомів, форм та методів, які застосовувались під час коучингу.

Методист БДЮТ Заводського р-ну Лариса Денисенко


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 752
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018