Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Кожній дитині - світло знань, кожній дитині – можливість творити, віру у сили свої без вагань – Радість у цьому світі жити! (ЗОШ №29)
27.11.2016, 16:55
Згідно річного плану роботи школи, з метою пошуку, розвитку і підтримки обдарованих дітей, творчих учителів, надання можливості дітям реалізувати власні творчі здібності, підвищення естетичного, культурного рівня молоді, стимулювання активної творчої праці як учнів так і вчителів у процесі навчання, підвищенні інтересу до вивчення предметів, поглиблення знань школярів та сприяння навчальній, громадсько-організаційній, культурно- мистецькій діяльності учнів з 21.11.2016 року по 25.11.2016 року проходив тиждень початкової школи.

План тижня виконано в повному обсязі.


З метою забезпечення засвоєння учнями знань про значення птахів у природі та житті людини; виховання у дітей поваги та бережливого ставлення до природи, 24 листопада під керівництвом вчителя Кухаренко І.Г у 2-Б класі проведено урок-звіт дослідницького проекту «Птахи – наші друзі».
Завдяки участі у Всеукраїнській програмі «Демократична школа» та тренерам Півтораку Віталію і Наталії Маркус, вчителі початкових класів школи мають змогу краще організувати навчання по самому широкому колу напрямків, пов'язаних з освітою з питань прав дітей, користуючись підручниками з ОДГ/ОПЛ («Компасито» та «Изучаем права детей. Девять небольших проектов для начальной школы»). Наприклад, діти повинні відчувати, що їх поважають як особистості і щодо їх думки прислухаються при обговоренні питань або прийнятті рішень. Так, учні 3-Б класу (вчитель Бикович Н.М.) , в рамках «Тижня початкових класів», реалізували проект «У мене є ім’я – у мене є школа» поглибили знання, що клас утворює навчальне співтовариство. Діти розуміють і цінують те, що школа повинна надавати їм підтримку — зараз і в майбутньому, особисто їм і всьому колективу — в придбанні знань і розвитку здібностей. Вони усвідомили, що школа — це не тільки обов’язок вчитися, але вона створена і тому, що діти мають право відвідувати школу і здобувати освіту, і батьки, вчителі і держава забезпечують здійснення цього права. Учні 2-А класу (вчитель Маркелова Н.С.) ширше ознайомилися з правами дітей, а учні 1-б класу (вчитель Топоркова А.І.) здійснили плавання на нову Землю, де навчилися брати речі, які потрібні для нормального зростання і розвитку.

Фінальним акордом Тижня стала лінійка, де в урочистій обстановці було підведено підсумки методичного тижня, визначено переможців, найактивніших учасників та нагороджено Грамотами.

Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що всі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше.
Бикович Н.М., керівник МО вчителів початкових класів ЗОШ №29

Додав: надія |
Переглядів: 914
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018