Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

КТС «Любов моя – Україно!» в ЗОШ №36
04.04.2017, 19:15

Виховання в учнів почуття патріотизму, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, успадкування духовних надбань українського народу, формування у підростаючого покоління особистісних рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, правової, трудової, екологічної культури – пріоритетні завдання педагогічного колективу Миколаївської ЗОШ № 36. Для успішної реалізації яких в закладі сплановано та проводиться відповідна робота. Одним із найяскравіших та результативніших заходів стало проведення КТС «Любов моя – Україно!», на якому були представлені результати краєзнавчих досліджень проведених класними колективами:

5 клас – «Миколаївські родоводи: історія міста в персоналіях»

6 клас – «В.В. Рюмін – педагог, літературознавець, видавець»

7 клас – «З історії Адміралтейського собору»

8 клас – «Літературна історія Миколаївщини (Літератори краяни)»

9 клас – «Ушанування та увічнення пам’яті героїв ІІ Світової війни у Миколаєві (пам’ятники, вулиці, музеї, пам’ятні дошки, бюсти).

Пошуковими групами було визначено мету, завдання, очікувані результати, складено плани роботи. Робота над краєзнавчими проектами передбачала аналіз інформації різноманітних джерел, збирання та обробку даних, проведення пошукових досліджень, узагальнення зібраного матеріалу, створення кінцевого продукту: презентацій, тематичних карт, опису пошукової роботи, створення брошур, альбомів.

Для налагодження взаємодії школи з сім’єю, надання практичної та теоретичної допомоги батькам щодо встановлення здорового мікроклімату в сім`ї, правової освіти батьків педагогічний колектив школи № 36 проводить роботу з батьківською громадськістю.

У роботі з батьками педагоги орієнтуються на цілі та завдання виховної роботи, традиції школи і класу, враховують своєрідність складу учнів та батьків, тенденції розвитку відносин у класному колективі, принципи взаємодії вчителів і батьків.

Для об'єднання зусиль педагогів і батьків у виховані та розвитку дітей у школі використовувались різні форми співпраці з батьками, залучення їх у спільну з дітьми соціально значиму діяльність. Серед таких форм найбільш вдалою є батьківські конференції, які традиційно проводяться в закладі. Вони дають можливість поділитися досвідом у вихованні дітей, обговорити наболілі питання, перетворити вчителів та батьків на партнерів.

Методична рада школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 337
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018